Plastová okna a dveře BrnoSchüco Corona CT 70 HS: Plastové pákové posuvné dveře pro terasy, balkóny a zimní zahradyPlastový systém Schüco Corona CT 70 HS je konstrukcí na bázi 70 mm systému Schüco Corona CT70. S tepelně odděleným podlahovým prahem a zesílenými zárubňovými profily dosahuje velmi dobrých tepelně-izolačních vlastností.

Díky promyšleným vícekomorovým plastovým profilům, stavební hloubce rámů 70 mm a velmi jakostním izolačním sklům dosahuje Schüco Corona CT 70 HS vynikajících tepelně izolačních vlastností moderních okenních konstrukcí (Uw ≤ 1,4 W/(m²K)). Práh zdvižně-posuvných dveří je konstruován tak, aby bylo zajištěno tepelné oddělení mezi vnějším a venkovním prostorem. Tím je účinně eliminován studený podlahový prostor těsně před tímto dveřním systémem. Inovační těsnící systém garantuje jak maximální těsnost vůči dešti a větru, tak i optimální zvukovou izolaci. A osvědčené uzavírací systémy splňují nejvyšší nároky na ochranu proti vloupání. Díky úplné systémové kompatibilitě zdvižně-posuvných dveří Schüco Corona CT 70 HS lze – v rámci fasády – vytvořit ucelený vzhled oken a dveří. Barevný koncept Schüco Corona TopAlu a umělohmotné fólie umožňují dodat systému Schüco Corona CT 70 HS prakticky jakýkoliv barevný nádech.

- Optimální izotermické charakteristiky zajišťují maximální tepelnou izolaci - díky termicky odděleným výztužným a prahovým profilům s pěnou plněnými izolačními přepážkami

- Vícekomorová technologie ve všech konstrukčních detailech

- Inovační těsnící systém garantuje jak maximální těsnost vůči dešti a větru, tak i optimální zvukovou izolaci

- Uzamykací systém splňující nejvyšší nároky na ochranu proti vloupání

- Možnost zasklení až do 40mm tloušťky skla

Prospekt ke stažení