Plastová okna a dveře Brno

Schüco Living

Okenní systém Schüco LivIng založený na systémové technologii Twin přesvědčuje jednoduchou, efektivní a flexibilní výrobou a montáží. Současně jsou umožněny nejvyšší nároky na komfort a bezpečnost a rovněž četné možnosti při ztvárnění a provedení.

S plastovým systémem Schüco LivIng nastavuje Schüco co se týká energetické účinnosti měřítka u ocelí vyztužených profilových systémů. Inovativní 7-komorový systém, který  lze díky systémové technologii Twin stavět jako dorazové i jako středové těsnění, dosahuje se stavební hloubkou 82 mm znamenitých hodnot tepelné izolace. Jako systém středového těsnění lze i bez náročných dodatečných opatření realizovat také pasivní domy.
Integrované do okenního systému Schüco LivIng je první svařovatelné těsnění EPDM. Použitím elastického, svařitelného materiálu se zvýší těsnicí účinek ve složité rohové oblasti prvku a současně umožní uzavřený, opticky příznivý vzhled rohu bez tvrdých rohů těsnění. Po celou dobu své životnosti si materiál s dlouhou životností a také šetrný k životnímu prostředí uchová vysoký těsnicí účinek.

Stavební hloubka
82mm

Max. tloušťka skla
52mm

Typ otvírání
Dovnitř a ven

Povrchové úpravy
dekorační fólie / AutomotiveFinish

Těsnění
- tři těsnící úrovně pro optimální ochranu před větrem, deštěm a hlukem
- stříbřitě šedá těsnění u bílých profilů decentního vzhledu
- černá těsnění u profilů potažených fólií

Kategorie dosažené ve zkušebně
- Hodnota zvukové izolace dB:        47 
- Průvzdušnost:                 Třída 4
- Vodotěsnost:                 Třída 9A
- Odolnost proti zatížení větrem:     Třída C5/B5
- Odolnost proti vniknutí:        RC2

prospekt ke stažení

​​​​​​   
Copyright © 2024. All Rights Reserved.