Plastová okna a dveře Brno

Schüco LivingSlide

Nový posuvný systém se zdvihem od společnosti Schüco slučuje maximální efektivitu zpracování a montáže s nejvyššími nároky na komfort a design.
Inovativní posuvný systém se zdvihem Schüco LivIngSlide je konstruovaný se základní stavební hloubkou křídlového rámu 82 mm na bázi systémových rozměrů Schüco LivIng. Díky takto vzniklé kompatibilitě systémů lze sáhnout po velkém počtu profilů příslušenství jako zasklívacích lištách a ostatním zasklívacím příslušenstvím. Kromě toho umožňují jednotlivé systémové rozměry snadné a flexibilní plánování a rovněž provedení situací připojení. Současně se výrazně omezuje různorodost dílů a tím se snižuje náročnost a vázaný kapitál na skladové zásoby.
I konstrukčně má nový posuvný systém se zdvihem co nabídnout. Tak jsou ocelové výztuhy v křídlovém rámu provedené jako uzavřené hranaté trubky. To výrazně zvyšuje stabilitu konstrukce a umožňuje stavbu velkých prvků s hmotnostmi křídel až 400 kg.

Zvláštní výhodu nabízejí strojně narolovaná, svařovaná zasklívací těsnění EPDM v křídlovém rámu. Zajišťují měkké vnitřní rohy i po procesu svařování a tím optimální těsnost v této oblasti. Také utěsnění mezi křídlem a zárubní je třeba zdůraznit, neboť probíhá dokola ve více úrovních a minimalizuje tak výskyt průvanu a kondenzátu. Pro zabránění šikmému postavení pojezdového vozíku se podepření pojezdového vozíku používá k bezpečnému vystředění a připevnění.

Další silnou stránkou Schüco LivIngSlide je působivý vzhled. Plošně lícující design Design zabraňuje obvyklým rozměrům štěrbiny na pevném dílu a vytváří moderní vedení linií při současně snadném čištění. Úzký středový styk zaručuje maximální dopad světla. Navíc je Schüco LivIngSlide navázaný do barevného konceptu Schüco.​​​​​​

   
Copyright © 2022. All Rights Reserved.