Plastová okna a dveře BrnoŽaluzieHorizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu.

Více informací na KASKO-BLINDS a.s. »


Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů sladíte Váš domov i kancelář. Jejich antistatická úprava a barevná stálost vyžadují minimální nároky na údržbu. Mezi její další přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.

Více informací na KASKO-BLINDS a.s. »


Textilní roletky

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Více informací na KASKO-BLINDS a.s. »